Основні пункти ремонту
Головні моменти ремонту квартир.
Ремонт стелі, робота зі стінами та робота з підлогами.
Стеля
Різновид стель
Стельову поверхню, ви можете зробити яку вам завгодно, касетна, стеля з металу, що відбиває, стеля з дерев’яних або алюмінієвих рейок, або стеля, що натягується. Кожна людина має свою думку серед стель, але в цій статті розповісти про натяжні.
Чому саме натяжна стеля
Плівка ПВХ (натяжна стеля) – це вибір неймовірно великої кількості споживачів. Є чимало моментів, чому варто встановити саме підвісну стелю: міцність (витримує до 150 л), естетичність, цікава ціна, і дуже велика колірна гамма з не меншою кількістю різновидів фактур. Ви можете вибрати будь-який колір і будь-який тон що вам підходить більше, або навіть взяти з малюнком придуманим вами, – з фотодруком. Найчастіше замовляють фактури: відбиваюча, матова, сатинова, і т.д.
Що потрібно зробити клієнту до приїзду майстра
- Забрати всі дзеркала, шафи, столи, стільці та ін. Також варто прибрати пристрої з приміщення, в якому буде встановлення підвісної стелі.
- Винести з приміщення всю рослинність, тварин і предмети, які, можливо, будуть викривлятися при високих температурах.
- Приготувати до монтажу основну стелю, всі деталі, що висять, і невпевнено. Також погано тримаються матеріали – прибрати, шпалери, що відклеюються, – повністю прибрати.
- Максимально забрати весь периметр. Якщо ви не можете прибрати – вам потрібно пересунути якомога ближче до центру приміщення.
Як встановити натяжну стелю (коротке пояснення)
Спочатку потрібно встановити профіль. Це можна зробити використовуючи: дриль, ДБМ “гриб” та молоток. Далі все дуже легко, просто нагріти плівку ПВХ, розтягнути а потім засунути по периметру в середину профілю за допомогою особливого інструменту який називається “лопатка”.
Вона схожа на інструмент для вирівнювання шпаклювальних сумішей, але відрізняється тим, що менш гостра.
Стіни
Варіанти вибору стінового покриття
Стінне покриття на стільки ж значний момент під час ремонтних робіт будинку (квартири), як і стельове покриття. Варіантів обробки стін неймовірно велика кількість. Часто використовуються: фарбування стін, обклеїти стіни шпалерами, плитка, декоративна штукатурка, фреска, дерев’яні панелі, натурально-кам’яні стіни та стіни з фанерованої цегли. Всі ці методи виглядають добре.
Що найпопулярніше зараз серед стінових покриттів
Більшість людей, що роблять ремонт в офісі, квартирі, будинку і т.д. вибирають саме шпалери. У зв’язку з тим, що шпалери не складні в обклеювання, ціна доступна всім, і дуже великий вибір кольорів, і до того ж є велика кількість візерунків, які можна буде поєднувати з різними дизайнами кімнати (квартири).
Про поклейку шпалер. Який потрібен клей для поклейки шпалер
Клеїти шпалери простіше, ніж робити стелю або підлогу, трохи про це: Для початку необхідно рівним шаром нанести клей на поверхню. Для кожного типу шпалер вам знадобиться власний клей. Шпалери з паперу не важкі, для них буде гарний клей на основі карбоксилметилцелюлози, стандартний, ПВА та на основі КМЦ. Вінілові шпалери більш важкі, їм потрібен клейовий склад з урахуванням метил целюлози. Флізелоновим шпалерам підходить флізеліновий клей. Фотошпалери при додаванні до стіни клеяться самі рівно і красиво. Не потрібно наносити занадто багато для того, щоб уникнути занадто сильного зволоження і виходу клею між шпалерами.
Підлогове покриття
Види підлог
Трохи про підлогове покриття – не менш важливий момент під час ремонту. Створено величезну кількість виборів підлогових покриттів, а точніше: лінолеум, підлогу, що наливається, підлога з дерева (паркет), ковролін, кахель, керамогранітна підлога, пробкова підлога, плитка з кварц-вінілу і відповідно кварц-вініловий паркет.
Коротко про кожен із видів
Лінолеум – це особлива тканина, просочена особливим складом (сумішкою воску, лляної олії та смоли) для покриття підлог. Наливна підлога, його особливість у його товщині 3.5 мм. Для створення наливної підлоги використовується так звані суміші, що самовирівнюються. Ковролін це м’яке покриття для підлоги. Його вибирають через те, що він і м’який, і приємний при торканні і не буде холодним, на відміну від будь-якого покриття з плитки. Кахельна плитка – плита безпосередньо обпаленої глини, найбільше можуть зустрітися квадратної або прямокутної форми.