Перейти до вмісту
Главная страница » Записи » Основні пункти під час ремонту

Основні пункти під час ремонту

Основні пункти під час ремонту

Найголовніші пункти при ремонті кімнати (квартири, будинки).

Стельове покриття, робота зі стінами та ремонт підлоги.

Стеля

різновиди стель

Стеля, можна вибрати будь-яку, стелю з квадратних плит, стелю з акрилового пластику, що відбиває, стеля з алюмінієвих рейок, або стеля з плівки ПВХ. У кожної людини своя думка серед стель тут буде про натяжні.

Чому саме натяжна стеля

Плівка ПВХ (натяжна стеля) – це найкраща стеля на думку неймовірно великої кількості споживачів. Існує велика кількість причин замовити саме натягнуту плівку ПВХ: міцність (витримує до 150 л), гарний зовнішній вигляд, відносно недорога вартість, а ще неймовірно велика кольорова гама з не меншою кількістю різновидів фактур. Ви можете замовити будь-який колір і відтінок який вам сподобався, або навіть взяти з вашим принтом, – з фотодруком. Класичні фактури: глянсова, матові, сатинові та ін.

Що повинен зробити клієнт до приїзду майстер зі встановлення стелі

  • Прибрати обстановку та пристрої з приміщення, в якому передбачається монтаж підвісної стелі
  • Винести з кімнати всю рослинність, домашніх вихованців та предмети, які можуть видозмінюватися при величезних ступенях теплоти.
  • Підготувати базову стелю, всі деталі, що звисають, і ненадійно тримаються матеріали – прибрати щоб вони не заважали установці. шпалери, що відклеюються – повністю прибрати
  • Наскільки це можна забрати весь периметр. Якщо немає можливості очистити – ви повинні пересунути якомога ближче до центру приміщення.

Як встановити натяжна стеля для майстрів-новачків

Спочатку потрібно зробити отвори в стінах по периметру. Далі потрібно встановити профіль, використовуючи ДБМ “гриб”. Потім не важко, потрібно розігріти стелю, натягнути, а потім засунути по периметру в середину профілю за допомогою особливого інструменту, що називається “лопатка”. Вона має схожість на шпатель, але менш ріжуча

Стіни

Варіанти вибору стінних покриттів

Стіни також значний пункт у періоді ремонтних робіт будинку (квартири), як і стельове покриття. Рішень обробки стіни неймовірно багато. Основні це: фарбування стіни, обклеювання стін шпалерами, укладання плитки, венеціанська штукатурка, дерев’яні панелі, натурально-кам’яні стіни та облицювальна цегла. Кожен цей спосіб виглядає цікаво за своїм. В основному люди, які роблять ремонтні роботи в кімнаті (квартирі), вибирають саме шпалери. Так як шпалери не складні в поклейці, невелика ціна, асортимент кольорів досить великий, і до того ж є величезна кількість візерунків, які з легкістю можна буде поєднувати з різними стилями будинку (квартири)

Про те, який клей потрібен, і як поклеїти шпалери

З поклейкою шпалер все простіше ніж зі підлогою чи стелями. Дещо про це: На початку потрібно рівномірно нанести клей на поверхню. Для кожного виду шпалер вам знадобиться різний клей. Паперові шпалери не мають великої ваги, для них буде гарний клей на основі карбоксилметилцелюлози, традиційний, ПВА та буровий. Шпалери на основі вінілу є більш важкими, для них потрібний клей на основі метил целюлози. Флізелоновим шпалерам підходить клей на флізеліновому складі. Фотошпалери клеяться самостійно. Не потрібно наносити занадто багато для того щоб уникнути вологості шпалер. А також загрожує витікання клейового складу в місцях стику шпалер, якщо використовувати занадто багато.

Покриття для підлоги

Види підлог

Тепер трохи про підлогове покриття – не менш важливий пункт під час ремонту. Існує безліч різновидів підлогових покриттів, найвідоміші: лінолеум, наливна підлога, дерев’яна підлога (паркет),ковролін, плитка з кахлю, дуже тверда і міцна керамогранітна підлога, пробкова підлога, кварц-вініла плитка та кварцово-вініловий паркет.

Коротко про кожен із видів підлог

Лінолеум – це спеціальна тканина насичена особливим складом (сумішкою воску, лляної олії та смоли) для покриття підлог. Наливна підлога, її особливість у дуже маленькій товщині всього 3.5 мм. Для створення наливної підлоги використовується так звані суміші, що самовирівнюються. Ковролін це м’яке покриття для підлоги. Його вибирають через те, що він м’який і приємний на дотик і буде завжди теплим, на відміну від будь-якої з плиток. Кахельна плитка – плита тільки з обпаленої глини, найчастіше можна побачити квадратну або прямокутну форму.

Call Now Button