Основні моменти ремонту
Основні пункти коли відбувається ремонт квартири (кімнати, будинки).
Стеля, ремонт стін та покриття для підлоги.
Стеля
Види стельових покриттів
Стельову частину кімнати, можна встановити будь-який з усіх що існує, касетна, стеля з акрилового пластику, що відображає, рейковий, або стеля з плівки ПВХ. У кожної людини своє різне з усіма перевага серед стель, а ця публікація розповість про ті, що натягуються.
Чому саме натяжна стеля (його переваги)
Плівка ПВХ (натяжна стеля) – це найкращий вибір на думку неймовірно великої кількості споживачів. Є велика кількість моментів, чому варто замовити стель, що натягується: практичність, красивий зовнішній вигляд, приваблива ціна, і дуже немаленька кольорова гама з не меншою кількістю видів фактур. Ви можете замовити будь-який колір і будь-який тон що вам підійшов, або навіть поставити з вашим принтом, – з фотодруком. Найпопулярніші фактури: глянсова, матові, сатинові та багато інших.
Що потрібно зробити споживачеві до приїзду майстра зі встановлення
- Віднести меблі та електричні прилади з кімнати, де передбачається встановлення натяжної стелі
- Прибрати з кімнати всю рослинність, тварин і предмети, які можуть деформуватися при величезних ступенях теплоти.
- Приготувати до монтажу основну стелю. Тобто: всі частинки, що висять, і сипучі матеріали – прибрати, стінкові покриття, що відклеюється, – відклеїти
- Як можна більше прибрати коло кімнати. Якщо ви не можете прибрати, переставте якомога ближче до середини приміщення.
Як встановити натяжну стелю
Для початку потрібно встановити профіль. Це можна зробити за допомогою дриля та ДБМ “гриб”. Потім все дуже легко. Необхідно розігріти ПВХ плівку, натягнути і всунути по периметру в середину профілю. Вам допоможе з цим особливий інструмент, який названо “лопаткою”.
Вона схожа на шпатель, але менш гостра.
Стіни
Про різновиди настінних покриттів
Стіни на стільки ж значний момент у процесі ремонтних робіт у квартирі (будинку), як і стеля. Варіантів обробки стіни багато. Основні це: фарбування стіни, відклеювання стін шпалерами, плитка, декоративна штукатурка, дерев’яні панелі, натуральний камінь та облицювальна цегла. Кожне з цих рішень виглядає красиво.
Що наразі найпопулярніше серед настінних покриттів
Найчастіше люди роблять ремонт в офісі, квартирі, будинку і т.д. вирішують робити саме шпалери. Так як шпалери не складні в обклеювання, відносно низький ціновий розкид, і неймовірно великий вибір кольорів, також є не менша кількість візерунків, які без проблем можна буде поєднувати з різними стилями (квартири)
Про поклейку шпалер і про те, який клей необхідний вам
Поклеїти шпалери простіше ніж робити стелю або підлогу, трохи про це: Спочатку необхідно рівномірно додати клей на стінне покриття. Для кожного типу шпалер вам знадобиться різний клей. Паперові шпалери легкі, їм підійде клей на основі карбоксилметилцелюлози, традиційний, ПВА та на основі КМЦ. Вінілові шпалери важчі ніж паперові, для них підійде клейовий склад, в основі якого лежить метил целюлоза. Шпалери на основі флізеліну підійде клей на флізеліновій основі. Шпалери з фотографією самоклеючі. Головне не наносити дуже багато щоб уникнути для сильного зволоження та виходу клею в місцях стику шпалер.
Покриття для підлоги
Великий вибір підлог
Тепер трохи про поле – не менш важливий момент під час ремонту. Створено безліч різновидів по лов, а саме: підлога з полімеру, наливна підлога, підлога з дерева (паркет), ковролін, кахельна плитка, керамогранітна підлога, підлога з кори коркового дуба, кварц-вінілова плитка і так само чимало відомий кварц-вініловий паркет.
Коротко про кожен із видів
Лінолеум – це спеціальна тканина насичена незвичайною сумішшю (віску, смоли та лляної олії) для покриття підлог. Наливна підлога, її відмінність від інших видів підлоги в його товщині 3.5 мм. Для створення наливної підлоги використовується так звані суміші, що самовирівнюються. Ковролін це м’яке покриття для підлоги. В основному його вирішують постелити тому, що він і м’який, і приємний при торканні і не буде холодним, на відміну від плитки. Кахельна плитка – плита тільки з обпаленої глини, часто квадратної або прямокутної форми.