Основні частини ремонту
Головні деталі під час ремонту квартир.
Стельове покриття, ремонт стін та підлога.

Стеля
Види стель
Стельову поверхню, ви зможете замовити яка тільки вам сподобатися, стеля з касет, дзеркальна, стеля з дерев’яних рейок, або стеля, що натягується. Кожна людина має свою думку серед стель, а ця публікація розповість про натяжні.
Чому саме натяжна стеля
Плівка ПВХ (натяжна стеля) – це перевага більшості людей. Існує безліч причин поставити саме стель, що натягується: зручність (легко миється), красивий вигляд, приваблива ціна, а ще неймовірно велика колірна палітра з не меншим числом різновидів фактур. У вас є можливість замовити будь-який колір і будь-який тон який вам підійшов, або навіть взяти з картинкою, що ви замовите, – з фотодруком. Класичні фактури: глянсові, матова, сатинова, тощо.
Необхідно зробити клієнтові до прибуття майстра на об’єкт
- Прибрати обстановку та техніку з приміщення, в якому планується монтаж натяжної стелі
- Прибрати з кімнати всі рослини, домашніх тварин. Також речі, які можуть деформуватися при великих ступенях теплоти.
- Підготувати базову стелю, всі частинки, що висять, і ненадійно тримаються матеріали – прибрати, що відклеюється стінкові покриття – зняти.
- Максимум прибрати коло кімнати. Якщо у вас немає можливості прибрати, переставте ближче до середини кімнати.
Як встановити натяжна стеля (для монтажника-новачка)
Для початку необхідно встановити профіль (по периметру кімнати). Отвори можна зробити за допомогою дриля. А закріпити можна за допомогою ДБМ (“гриб”). Потім усе дуже просто. Нагріти полотно, натягнути та вставити по периметру в середину профілю. За допомогою особливого інструменту, що називається “лопатка”, це буде не важко.
Вона має схожість на шпатель, але не така заточена з краю.
Стіни
Різновиди стінових покриттів
Стінне покриття на стільки ж значний момент у процесі ремонту в приміщенні (квартирі), ніж стеля. Способів обробки стіни багато. Найвідоміші: фарбування стіни, обклеювання стін шпалерами, укладання плитки, венеціанська штукатурка, стіни з дерева, натурально-кам’яні стіни та цегла. Кожен цей спосіб виглядає цікаво за своїм.
Що найпопулярніше серед стінових покриттів
Найчастіше люди що роблять ремонт у своїй квартирі чи будинку вирішують поклеїти саме шпалери. Тому що шпалери не складні в обклеювання, відносно низький ціновий розкид, і величезний вибір палітри кольорів, і до того ж є не менша кількість візерунків, які з легкістю можна буде поєднувати з різними дизайнами будинку (квартири)
Про поклейку шпалер і який клей потрібен саме для ваших шпалер
З поклейкою шпалер все простіше ніж з натягуванням стелі, трохи про це: Спочатку потрібно рівним шаром додати клей на поверхню. Для кожного виду шпалер вам буде потрібний свій клей. Шпалери зроблені з паперу легкі, для них буде гарний клей на основі карбоксилметилцелюлози, стандартний, ПВА та на основі КМЦ. Шпалери на основі вінілу є більш важкими, для них підійде клейовий розчин, в основі якого метил целюлоза. Флізелоновим шпалерам підійде клей на флізеліновому складі. Фотошпалери клеяться самостійно льно. Головне не намазувати дуже багато, щоб уникнути зайвого зволоження та витікання клею в місцях стику шпалер.
Покриття для підлоги
Варіанти що за покриття для підлоги
Трохи інформації про підлогове покриття – не менш важливий елемент під час ремонту. Є безліч варіантів підлогових покриттів, а конкретніше: підлога з полімеру, підлога, що наливається, дерев’яна підлога (паркет), вовняний настил, кахель, дуже тверда і міцна керамогранітна підлога, підлога з кори пробкового дуба, плитка з кварц-вініла і паркет з кварцового вінілу.
Коротко про кожен із видів
Лінолеум – це особлива тканина насичена особливим складом (сумішкою воску, лляної олії та смоли) для покриття підлог. Наливна підлога, її відмінність від інших видів підлог в дуже маленькій товщині в 3.5 мм. Для виливання наливної підлоги використовується так звані суміші, що самовирівнюються. Ковролін це м’яке покриття для підлоги. В основному його вирішують постелити тому що він м’який і приємний при торканні і буде завжди теплим, на відміну від будь-якого покриття з плитки. Кахельна плитка – пластини конкретно обпаленої глини, найчастіше можна побачити квадратну або прямокутну форму.