Найважливіші пункти під час ремонту
Головні деталі коли відбувається ремонт квартири (будинки, кімнати).
Стеля, оздоблення стін та покриття для підлоги.
Стеля
Про види
Стельову частину кімнати, у вас буде можливість вибрати яку ви тільки захочете, стеля з квадратних плит, стеля з поверхні, що відбиває, стеля з дерев’яних або алюмінієвих рейок, або натяжна. У кожного замовника свій смак, що відрізняється від інших, серед стель, але ми поговоримо про підвісні.
Чому саме натяжна стеля запитаєте Ви
Підвісна стеля – це вибір неймовірно великої кількості споживачів. Є безліч моментів, чому варто встановити саме стель, що натягується: зручність (легко миється), гарний вигляд, доступність, до того ж досить немаленька кольорова гамма з не меншим числом різновидів фактур. Ви зможете вибрати будь-який колір і відтінок, що вам підходить, або навіть взяти з вашим власним малюнком, – з фотодруком. Найпопулярніші фактури: відбиваюча, невідбивна (матова), сатинова, та багато інших.
Що необхідно зробити клієнту до приїзду майстра з встановлення
- Прибрати всі дзеркала, шафи, столи, стільці і т.д. та пристрої з місця в якому передбачається встановлення натяжної стелі
- Прибрати з кімнати всю рослинність, все живе та предмети, які, можливо, будуть деформуватися при величезних температурах.
- Приготувати до монтажу основну стелю, всі частинки, що висять, і матеріали, що обсипаються – прибрати щоб вони не заважали установці. шпалери, що відклеюються – повністю прибрати
- Наскільки можна очистити коло кімнати. Якщо не можете, або не хочете очистити, пересунути ближче до середини приміщення.
Як встановити натяжну стелю
Для початку потрібно встановити профіль. Отвори можна зробити за допомогою дриля. А прикріпити сам профіль за допомогою ДБМ “гриб”. Потім все дуже легко, треба розігріти плівку ПВХ, натягнути і впхнути по периметру в профіль за допомогою особливого інструменту, що прозваний “лопатка”. Вона схожа на інструмент для вирівнювання шпаклювальних сумішей, але менш ріжуча
Стіни
Види стін
Стінне покриття на стільки ж важливий елемент у періоді ремонтних робіт у квартирі (будинку), як і стельове покриття. Варіантів обробки стіни багато. Найвідоміші: фарбування, обклеювання стін шпалерами, плитка, вініцянська штукатурка, дерев’яні панелі, натуральний камінь та стіни з облицьованої цегли. Всі ці методи виглядають красиво по своєму.
Що зараз популярне серед стінних покриттів і які причини
В основному люди, які роблять ремонтні роботи в офісі, квартирі, будинку і т.д. вирішують робити саме шпалери. Так як шпалери не складні в поклейці, ціна прийнятна, і великий асортимент кольорів, і до того ж є велика кількість візерунків, які без проблем можна буде поєднувати з різними стилями приміщення (квартири)
Як клеїти шпалери
Клеїти шпалери зовсім не важко, трохи про це: Спочатку необхідно рівномірно нанести клей на стінне покриття. Для кожного виду шпалер вам знадобиться різний клей. Паперові шпалери легкі, для них буде гарний клей на основі карбоксилметилцелюлози, традиційний, ПВА та на основі КМЦ. Вінілові шпалери є більш важкими, для них необхідний клейовий розчин, в основі якого метил целюлоза. Шпалери на основі флізеліну підходить клей на флізеліновому складі. Фотошпалери клеяться самостійно. Головне не намазувати занадто багато для того, щоб уникнути зайвого зволоження та виходу клею в місцях стику шпалер.
Покриття для підлоги
Види статей
Трохи інформації про підлогове покриття – не менше ваном пункті під час ремонту. Існує безліч варіантів підлогових покриттів. Найпопулярніші: лінолеум, наливна підлога, дерев’яна підлога (паркет), вовняний настил. Також: кахель, дуже тверда і міцна керамогранітна підлога, пробкова підлога. І трохи менш відомі: кварц-вінілова плитка та паркет із кварц-вінілу.
Про кожен із різновидів
Лінолеум – це особлива тканина, насичена незвичайною сумішшю (віску, смоли та лляної олії) для покриття підлог. Наливна підлога, його перевага в його тонкощі в три з половиною мм. Для виливання наливної підлоги використовується так звані суміші, що самі нівелюються. Ковролін це м’яке покриття для підлоги. Його плюс полягає в тому, що він і м’який, а також приємний при торканні. Також буде завжди теплим, на відміну від будь-якого покриття для підлоги з плитки. Кахельна плитка – плита тільки з обпаленої глини, найчастіше можна побачити квадратну або прямокутну форму.