Найважливіші пункти під час ремонту
Найголовніші деталі коли відбувається ремонт будинку (кімнати, квартири).
Стеля, ремонт стін та робота з підлогами.
Стеля
Види стель
Стеля, ви можете встановити яку вам завгодно, касетна, стеля з акрилового пластику, що відбиває, стеля з алюмінієвих рейок, або стеля з плівки ПВХ. У кожної людини свій вибір, що відрізняється від інших, у стелях, але ми поговоримо про стелі з плівки ПВХ.
Чому саме натяжна стеля
Підвісна стеля – це перевага більшості людей. Існує безліч моментів, чому варто купити конкретно стель, що натягується: практичність, естетичність, ціна, і дуже велика колірна палітра з не меншою кількістю видів фактур. Ви зможете вибрати будь-який колір і відтінок, який вам підійшов, або ж поставити з вашим власним малюнком, – з фотодруком. Найпопулярніші фактури: глянсова, матова, сатинова, і т.д.
Що потрібно зробити клієнтові до приїзду монтажника
- Винести обстановку та електричні прилади з приміщення, в якому буде встановлення натяжної стелі
- Прибрати з кімнати всю рослинність, все живе та речі, які можуть викривлятися при величезних температурах.
- Приготувати до монтажу основну стелю, всі деталі, що висять, і ненадійно тримаються матеріали – видалити шпалери, що відклеюються, – відклеїти
- Наскільки можна очистити коло кімнати. Якщо у вас немає можливості очистити, пересунути ближче до середини кімнати.
Як встановити натяжну стелю
Для початку необхідно встановити профіль по периметру. використовувати для пророблення отвір можна дриль. А прикріпити профіль можна за допомогою ДБМ “гриб”. Далі не складно, треба розігріти ПВХ плівку, розтягнути і вставити по периметру в середину профілю за допомогою спеціального інструменту, який прозваний “лопатка”. Вона схожа на інструмент для вирівнювання шпаклювальних сумішей, але менш гостра.
Стіни
Види стін
Стінне покриття на стільки ж значний момент у процесі ремонтних робіт будинку (квартири), як і стеля. Рішень обробки стіни багато. Часто використовуються: фарбування стін, обклеювання стін шпалерами, плитка, венеціанська штукатурка, панелі з дерева, натуральний камінь та облицювальна цегла. Кожне з цих рішень виглядає красиво.
Що зараз найпопулярніше серед настінних покриттів
Більшість людей, які роблять ремонт у своєму будинку (квартирі), воліють поклейку саме шпалери. Тому що шпалери не важкі в поклейці, ціна є прийнятною, і неймовірно величезний асортимент кольорів, і до того ж є величезна кількість візерунків, які без проблем можна буде поєднувати з різними дизайнами будинку (квартири)
Про поклейку шпалер
Клеїти шпалери зовсім не важко, трохи про це: Для початку необхідно рівним шаром додати клей на стіну. Для кожного типу шпалер вам знадобиться свій клей. Шпалери зроблені з паперу не важкі, для них потрібен буде клей на основі карбоксилметилцелюлози, традиційний, ПВА та буровий. Шпалери на основі вінілу є важчими, для них підійде клей на основі метил целюлози. Шпалери на основі флізеліну підходить флізеліновий клей. Фотошпалери самоклеючі. Не варто намазувати занадто багато для того, щоб уникнути зайвого зволоження і витікання клею в місцях стику шпалер.
Покриття для підлоги
Види статей
Трохи про підлогове покриття – не менш важливий момент при ремонті. Вигадана безліч видів підлогових покриттів. А конкретніше: лінолеум, наливна підлога, дерев’яна підлога (паркет), ковролін. Також: кахельна плитка, керамогранітне підлогове покриття, пробкова підлога. І трохи менш відомі: кварц-вініла плитка, а також кварцово-вініловий паркет.
Коротко про кожен вид
Лінолеум – це особлива тканина, просочена особливим складом (сумішкою воску, лляної олії та смоли) для покриття підлоги. Наливна підлога, її особливість у дуже маленькій товщині в три з половиною мм. Для створення наливної підлоги використовується так звані суміші, що само нівелюються. Ковролін це вид покриття для підлоги, що виділяється своєю м’якістю. В основному його вирішують постелити, бо він і м’який. Також він приємний при торканні і не буде холодним, на відміну від плитки. Кахельна плитка – плита конкретно обпаленої глини, переважно квадратної або прямокутної форми.