Перейти до вмісту
Главная страница » Записи » Найголовніші пункти ремонту

Найголовніші пункти ремонту

Найголовніші пункти ремонту

Найважливіші пункти під час ремонту квартир.

Стельове покриття, стіни та ремонт підлоги.

 Основні пункти ремонту купити замовити за низькою ціною, як встановити поклеїти ціна ціни

Стеля

Різновиди стельових покриттів

Стельову частину кімнати, ви зможете поставити абсолютно будь-яку. Варіанти: касетна, стеля з металу, що відбиває, стеля з алюмінієвих рейок, або натяжна. У кожної людини свій відмінний від інших смак у стелях, тут буде про підвісні.

Чому саме натяжна стеля

Підвісна стеля – це перевага більшості людей. Є безліч плюсів, через які і варто встановити саме підвісну стелю. А точніше: зручність (легко миється), гарний зовнішній вигляд – приваблива ціна. Також велика кольорова гама з не меншою кількістю різновидів фактур. Ви зможете вибрати будь-який колір і відтінок який вас приваблює найбільше, або навіть взяти з картинкою, що ви замовите, – з фотодруком. Найчастіше замовляють фактури: відбиваюча, матова, сатинова, тощо.

Що потрібно зробити клієнтові перед тим, як приїде майстер

  • Віднести меблі та електричні прилади з кімнати, де передбачається встановлення підвісної стелі
  • Прибрати з приміщення всю рослинність, все живе та речі, які можливо будуть видозмінюватися при великих температурах.
  • Приготувати до монтажу базову стелю, всі елементи, що висять, і матеріали, що обсипаються – видалити стінкові покриття, що відклеюється, – повністю прибрати
  • Максимально очистити весь периметр. Якщо не можете, або не хочете прибрати, ви повинні пересунути ближче до середини кімнати.

Для майстра-новачка (як встановити натяжну стелю)

Для майстра: Далі все дуже просто, необхідно розігріти полотно, натягнути а потім засунути по периметру у профіль за допомогою особливого інструменту, що називається серед стельових лопаток.
Вона схожа на шпатель, але відрізняється тим, що менш гостра .

Стіни

Види стінових покриттів

Стіни на стільки ж значний момент у періоді ремонтних робіт кімнати (квартири), як і стельове покриття. Варіантів обробки стін неймовірно багато. Основні це: фарбування стін, поклейка шпалер, укладання плитки, декоративна штукатурка, дерев’яні стіни, натуральний камінь та стіна з фанерованої цегли. Всі ці методи виглядають добре.

Що замовляють частіше, ніж інше

В основному люди, які роблять ремонтні роботи в кімнаті (квартирі), воліють поклейку саме шпалери. Тому що шпалери не складні в обклеювання, невелика ціна, і неймовірно величезний асортимент кольорів, і до того ж є не менша кількість візерунків, які можна буде поєднувати з різними дизайнами будинку (квартири)

Про поклейку шпалер

З поклейкою шпалер все простіше, ніж з натягуванням стелі, трохи про це: На початку потрібно рівним шаром додати клей на стіну. Для кожного виду шпалер вам буде потрібно різний клей. Шпалери зроблені з паперу не важкі, для них буде гарний клей на основі карбоксилметилцелюлози, традиційний, ПВА та буровий. Шпалери на основі вінілу більш важкі, для них необхідний клейовий склад, в основі якого лежить метил целюлоза. Флізелоновим шпалерам підходить клей на флізеліновому складі. Шпалери з фотографією клеяться самостійно. Головне не намазувати занадто багато щоб уникнути зайвого зволоження і витікання клею в місцях стику шпалер.

Покриття для підлоги

Варіанти покриття для підлоги

Тепер трохи про поле – не менш важливий момент під час ремонту. Існує велика кількість видів підлог, а точніше: підлога з полімеру, підлога, що наливається, дерев’яна підлога (паркет), вовняний настил, кахель, керамогранітне статеве покриття, пробкова підлога, плитка з кварц-вінілу і так само досить відомий паркет з кварцового вінілу.

Коротко про кожен із видів

Лінолеум – це спец. тканина насичена незвичайною сумішшю (віску, смоли та лляної олії) для покриття підлог. Наливна підлога, її особливість у дуже маленькій товщині всього 3.5 мм. Для створення наливної підлоги використовується так звані суміші, що самовирівнюються. Ковролін це вид покриття для підлоги, що виділяється своєю м’якістю. Його перевага в тому що він і м’який, і приємний на дотик і буде завжди теплим, на відміну від будь-якої плитки. Кахельна плитка – плита тільки з обпаленої глини, часто квадратної або прямокутної форми.

Call Now Button