Найголовніші пункти ремонту
Найважливіші пункти під час ремонту квартир.
Стельове покриття, стіни та ремонт підлоги.
Стеля
Різновиди стельових покриттів
Стельову частину кімнати, ви зможете поставити абсолютно будь-яку. Варіанти: касетна, стеля з металу, що відбиває, стеля з алюмінієвих рейок, або натяжна. У кожної людини свій відмінний від інших смак у стелях, тут буде про підвісні.
Чому саме натяжна стеля
Підвісна стеля – це перевага більшості людей. Є безліч плюсів, через які і варто встановити саме підвісну стелю. А точніше: зручність (легко миється), гарний зовнішній вигляд – приваблива ціна. Також велика кольорова гама з не меншою кількістю різновидів фактур. Ви зможете вибрати будь-який колір і відтінок який вас приваблює найбільше, або навіть взяти з картинкою, що ви замовите, – з фотодруком. Найчастіше замовляють фактури: відбиваюча, матова, сатинова, тощо.
Що потрібно зробити клієнтові перед тим, як приїде майстер
- Віднести меблі та електричні прилади з кімнати, де передбачається встановлення підвісної стелі
- Прибрати з приміщення всю рослинність, все живе та речі, які можливо будуть видозмінюватися при великих температурах.
- Приготувати до монтажу базову стелю, всі елементи, що висять, і матеріали, що обсипаються – видалити стінкові покриття, що відклеюється, – повністю прибрати
- Максимально очистити весь периметр. Якщо не можете, або не хочете прибрати, ви повинні пересунути ближче до середини кімнати.
Для майстра-новачка (як встановити натяжну стелю)
Для майстра: Далі все дуже просто, необхідно розігріти полотно, натягнути а потім засунути по периметру у профіль за допомогою особливого інструменту, що називається серед стельових лопаток.
Вона схожа на шпатель, але відрізняється тим, що менш гостра .
Стіни
Види стінових покриттів
Стіни на стільки ж значний момент у періоді ремонтних робіт кімнати (квартири), як і стельове покриття. Варіантів обробки стін неймовірно багато. Основні це: фарбування стін, поклейка шпалер, укладання плитки, декоративна штукатурка, дерев’яні стіни, натуральний камінь та стіна з фанерованої цегли. Всі ці методи виглядають добре.
Що замовляють частіше, ніж інше
В основному люди, які роблять ремонтні роботи в кімнаті (квартирі), воліють поклейку саме шпалери. Тому що шпалери не складні в обклеювання, невелика ціна, і неймовірно величезний асортимент кольорів, і до того ж є не менша кількість візерунків, які можна буде поєднувати з різними дизайнами будинку (квартири)
Про поклейку шпалер
З поклейкою шпалер все простіше, ніж з натягуванням стелі, трохи про це: На початку потрібно рівним шаром додати клей на стіну. Для кожного виду шпалер вам буде потрібно різний клей. Шпалери зроблені з паперу не важкі, для них буде гарний клей на основі карбоксилметилцелюлози, традиційний, ПВА та буровий. Шпалери на основі вінілу більш важкі, для них необхідний клейовий склад, в основі якого лежить метил целюлоза. Флізелоновим шпалерам підходить клей на флізеліновому складі. Шпалери з фотографією клеяться самостійно. Головне не намазувати занадто багато щоб уникнути зайвого зволоження і витікання клею в місцях стику шпалер.
Покриття для підлоги
Варіанти покриття для підлоги
Тепер трохи про поле – не менш важливий момент під час ремонту. Існує велика кількість видів підлог, а точніше: підлога з полімеру, підлога, що наливається, дерев’яна підлога (паркет), вовняний настил, кахель, керамогранітне статеве покриття, пробкова підлога, плитка з кварц-вінілу і так само досить відомий паркет з кварцового вінілу.
Коротко про кожен із видів
Лінолеум – це спец. тканина насичена незвичайною сумішшю (віску, смоли та лляної олії) для покриття підлог. Наливна підлога, її особливість у дуже маленькій товщині всього 3.5 мм. Для створення наливної підлоги використовується так звані суміші, що самовирівнюються. Ковролін це вид покриття для підлоги, що виділяється своєю м’якістю. Його перевага в тому що він і м’який, і приємний на дотик і буде завжди теплим, на відміну від будь-якої плитки. Кахельна плитка – плита тільки з обпаленої глини, часто квадратної або прямокутної форми.