Найголовніші пункти ремонту
Основні пункти ремонту будинків.
Ремонт стелі, робота зі стінами та покриття для підлоги.
Стеля
Види стель
Стельову поверхню, ви зможете встановити яка тільки вам сподобається, стеля з квадратних плит, стеля із дзеркальної ПВХ плівки, стеля з алюмінієвих рейок, або стеля, що натягується. У кожної людини своє різне з усіма перевага серед стель, але в цій статті розповісти про натяжні.
Чому саме натяжна стеля, в чому перевага
Плівка ПВХ (натяжна стеля) – це перевага неймовірно великої кількості споживачів. Є безліч плюсів, через які варто вибрати саме натяжну плівку ПВХ. А точніше: зручність (легко миється), гарний зовнішній вигляд, приваблива ціна. Також дуже велика палітра кольорів з не меншою кількістю різновидів фактур. Ви зможете вибрати будь-який колір і відтінок який вам симпатизує, або взяти з вашим власним малюнком, – з фотодруком. Класичні фактури: відбиваюча, матова, сатинова, і т.д.
Що має зробити клієнт
- Забрати обстановку та техніку з кімнати, де планується монтаж підвісної стелі
- Винести з приміщення всю рослинність, тварин і предмети, які, можливо, будуть видозмінюватися при високих ступенях теплоти.
- Приготувати до монтажу основну стелю, всі елементи, що звисають, і невпевнено тримаються матеріали – видалити шпалери, що відклеюються, – зняти.
- Якнайбільше прибрати весь периметр. Якщо немає можливості очистити, пересунути ближче до середини кімнати.
Як встановити натяжну стелю (для майстра-новачка)
Для початку необхідно встановити профіль. Отвори можна зробити за допомогою дриля. Прикріпити профіль можна ДБМ “гриб”. Потім залишається не складно, треба нагріти ПВХ плівку, натягнути і впхнути по периметру в профіль за допомогою особливого інструменту, що прозваний “лопатка”.
Вона має схожість на шпатель, але менш гостра.
Стіни
Різновиди стін
Стіни не менш важливий момент при проведенні ремонту в квартирі (будинку), ніж стеля. Способів оздоблення стін неймовірно велика кількість. Найпопулярніші: фарбування стіни, обклеїти стіни шпалерами, укладання плитки, венеціанська штукатурка, дерев’яні панелі, натурально-кам’яні стіни та стіни з фанерованої цегли. Кожне з цих рішень виглядає добре.
Що замовляється найчастіше
Найчастіше люди що роблять ремонт у своєму будинку чи квартирі вирішують робити саме шпалери. У зв’язку з тим, що шпалери не важкі в обклеювання, ціна доступна для всіх. Також є величезний вибір палітри кольорів, також існує не менша кількість візерунків. Завдяки яким легко можна буде поєднувати з різними дизайнами кімнати (квартири).
Про поклейку шпалер і про те, який клей потрібен
Поклеїти шпалери простіше, ніж робити стелю або підлогу, трохи про це: На початку потрібно рівномірно додати клей на поверхню. Для кожного типу шпалер вам знадобиться різний клей. Шпалери з паперу не мають великої ваги, їм підійде клей на основі карбоксилметилцелюлози, традиційний, ПВА та буровий. Шпалери на основі вінілу важче паперових, для них потрібен клейовий склад на основі метил целюлози. Флізелоновим шпалерам підходить клей на основі флізеліну. Фотошпалери клеяться самостійно. Не потрібно наносити дуже багато для того, щоб уникнути занадто сильного зволоження та витікання кльового складу в місцях стику шпалер.
Покриття для підлоги
Види підлогових покриттів
Трохи інформації про поле – також важливий пункт під час ремонту. Придумано безліч варіантів підлогових покриттів, найпопулярніші: підлога з полімеру, підлога, що наливається, дерев’яна підлога (паркет), ковролін, кахель, керамогранітне підлогове покриття, пробкова підлога, кварц-вінілова плитка і звичайно ж паркет з кварц-вінілу.
Коротко про кожен з різновидів
Лінолеум – це спец. тканина насичена незвичайною сумішшю (віску, смоли та лляної олії) для покриття підлог. Наливна підлога, її відмінність від інших видів підлог в дуже маленькій товщині в 3.5 мм. Для виливання наливної підлоги використовується так звані суміші, що самі нівелюються. Ковролін це вид покриття для підлоги, що виділяється своєю м’якістю. Його плюс полягає в тому, що він і м’який, і приємний на дотик і не буде холодним, на відміну від плитки. Кахельна плитка – плита обпаленої глини, найбільше можуть зустрітися квадратної або прямокутної форми.