Головні пункти ремонту
Основні деталі при ремонті кімнат, офісів, квартир і т.д.
Ремонт стелі, робота зі стінами та робота з підлогами.

Стеля
Види стельових покриттів
Стеля, ви можете поставити будь-яку з усіх що існують, стеля з квадратних плит, стеля з акрилового пластику, що відбиває, стеля з алюмінієвих рейок, або стеля з плівки ПВХ. У кожного замовника свій вибір у стелях, що відрізняється від інших, а ця публікація розповість про натяжні.
Причини чому натяжна стеля популярна
Справа в тому, що плівка ПВХ (натяжна стеля) – це перевага більшості людей. Є чимало чинників купити саме натяжну плівку ПВХ: практичність, прекрасний зовнішній вигляд, цікава ціна, до того ж досить велика палітра кольорів з не меншою кількістю різновидів фактур. У вас є можливість замовити будь-який колір і відтінок який вам симпатизує найбільше, або замовити з малюнком придуманим вами, – з фотодруком. Найпопулярніші фактури: глянсова, невідбивна (матова), сатинова, та багато інших.
Що потрібно зробити клієнту до приїзду майстра на об’єкт
- Забрати всі дзеркала, шафи, столи, стільці і т.д. та електричні прилади з приміщення в якому передбачається монтаж натяжної стелі
- Винести з кімнати всю рослинність, домашніх тварин та предмети, які можуть деформуватися при величезних температурах.
- Приготувати до монтажу основну стелю, всі частинки, що висять, і сипучі матеріали – прибрати щоб вони не заважали установці. стінки, що відклеюються, – зняти.
- Наскільки це можливо очистити весь периметр. Якщо у вас немає можливості прибрати – вам потрібно пересунути якомога ближче до середини кімнати.
Як встановити натяжну стелю
Для початку по периметру необхідно встановити профіль. Це можна зробити за допомогою: дриля, ДБМ “гриб” та молотка. Далі не складно, потрібно розігріти полотно, натягнути, а потім засунути по периметру в профіль за допомогою спеціального інструменту, який називається серед стельників “лопатка”.
Вона схожа на інструмент для вирівнювання шпаклювальних сумішей, але менш гостра.
Стіна
Какие есть варианты сделать стеновое покрытие
Стінне покриття на стільки ж важливий момент під час ремонтних робіт кімнати (квартири), ніж стеля. Варіантів обробки стіни безліч. Найвідоміші: фарбування, обклеїти стіни шпалерами, укладання плитки, декоративна штукатурка, стіни з дерева, натуральний камінь та стіни з фанерованої цегли. Всі ці методи виглядають добре.
Що найпопулярніше серед великої кількості вибору стінового покриття
В основному люди, які роблять ремонтні роботи у своєму будинку (квартирі) вирішують робити саме шпалери. Через те, що шпалери не складні в обклеювання, невелика ціна. Також величезна палітра кольорів. До того ж існує велика кількість візерунків. Які без проблем можна буде поєднувати із різними дизайнами кімнати (квартири).
Трохи про поклейку шпалер і про те, який клей необхідний
Поклеїти шпалери простіше, ніж робити стелю або підлогу, трохи про це: Для початку потрібно рівномірно додати клей на поверхню. Для кожного різновиду шпалер вам буде потрібний свій клей. Шпалери зроблені з паперу не важкі, для них буде гарний клей на основі карбоксилметилцелюлози, стандартний, ПВА та буровий. Вінілові шпалери важчі паперові, для них потрібен клейовий склад на основі метил целюлози. Флізелоновим шпалерам підійде клей на основі флізеліну. Шпалери з фотографією клеїтися самостійно. Не потрібно наносити дуже багато щоб уникнути для надто сильного зволоження та виходу кльового складу у місцях де з’єднуватись шпалери.
Підлогове покриття
Види підлогових покриттів
Тепер трохи про поле – також важливий пункт під час ремонту. Придумано безліч варіантів підлогових покриттів. Найпопулярніші: підлога з полімеру, підлога, що наливається, дерев’яна підлога (паркет). Також: ковролін, кахельна плитка, керамогранітна підлога, підлога з кори пробкового дуба, кварц-вініла плитка і так само чимало відомий паркет з кварцового вінілу.
Коротко про кожен із видів
Лінолеум – це особлива тканина насичена незвичайною сумішшю (віску, смоли та лляної олії) для покриття підлог. Наливна підлога, її відмінність від інших видів підлог в його тонкощі в три з половиною мм. Для виливання наливної підлоги використовується так звані суміші, що самовирівнюються. Ковролін це вид покриття для підлоги, що виділяється своєю м’якістю. Його вибирають через те, що він і м’який, і приємний при торканні і вічно зігріватиме ноги, на відміну від плитки. Кахельна плитка – плита тільки з обпаленої глини, переважно квадратної або прямокутної форми.