Головні моменти ремонту
Основні елементи під час ремонту будинку (квартири, кімнати).
Ремонт стелі, робота зі стінами та робота з покриттям для підлоги.
Стеля
Види стель
Стеля, ви можете встановити будь-яку з усіх що існують, стеля зроблена з касет, дзеркальна, стеля з дерев’яних або алюмінієвих рейок, або підвісна. Кожна людина має свою думку серед стель, але в цій статті буде про підвісні.
Вам напевно цікаво чому саме натяжна стеля
Так ось, плівка ПВХ (натяжна стеля) – це перевага більшості людей. Є безліч моментів, чому варто вибрати саме стель, що натягується: практичність, естетичність, низька ціна, і дуже величезна палітра кольорів з не меншою кількістю різновидів фактур. У вас є можливість вибрати будь-який колір і будь-який тон, який вас приваблює найбільше, або встановити з вашим власним малюнком, – з фотодруком. Стандартні фактури: глянсові, невідбивна (матова), сатинова, та багато інших.
Що необхідно зробити людині, що зробив замовлення, до приїзду майстра
- Винести меблі та пристрої з кімнати, де буде встановлення натяжної стелі
- Прибрати з приміщення всю рослинність, все живе та предмети, які викривлятимуться при високих температурах.
- Підготувати основну стелю, всі елементи, що висять, і неміцно тримаються матеріали – прибрати щоб вони не заважали установці. стіни, що відклеюються, – відклеїти
- По максимуму очистити коло кімнати. Якщо не можете, або не хочете очистити, пересунути ближче до середини приміщення.
Як встановити натяжну стелю (для новачків у сфері натяжних стель)
З початку потрібно встановити профіль по периметру за допомогою дриля та ДБМ “гриб”. Далі все дуже просто, потрібно нагріти ПВХ плівку, натягнути а потім засунути по периметру в середину профілю за допомогою спеціального інструменту який називається “лопатка”. Вона має схожість на шпатель, але не на стільки заточена з краю.
Стіни
Не знаєте, що за стінне покриття вибрати?
Стінне покриття не менш значний момент у періоді ремонту в приміщенні (квартирі), як і стеля. Варіантів обробки стін багато. Найвідоміші: фарбування стіни, поклейка шпалер, укладання плитки, венеціанська штукатурка, дерев’яні стіни, стіни з натурального каменю та стіна з фанерованої цегли. Всі ці методи виглядають цікаво по своєму.
Що люди вважають за краще робити у своїх квартирах за стіни
Найчастіше люди що роблять ремонт у своєму будинку (квартирі) вирішують робити саме шпалери. У зв’язку з тим, що шпалери не складні в поклейці, невелика ціна, і величезна палітра кольорів, також існує не менша кількість візерунків, які без проблем можна буде поєднувати з різними дизайнами будинку (квартири)
Трохи інформації про те, як поклеїти шпалери самому
Клеїти шпалери це просто, трохи про це: Спочатку потрібно рівномірно нанести клей на поверхню. Для кожного різновиду шпалер вам знадобиться різний клей. Шпалери з паперу легкі, їм підійде клей на основі карбоксилметилцелюлози, стандартний, ПВА та на основі КМЦ. Вінілові шпалери важчі паперові, для них підійде клейовий розчин в основі якого метил целюлоза. Флізелоновим шпалерам підходить клей на основі флізеліну. Фотошпалери клеяться самостійно. Тільки не можна намазувати надто багато в про уникнення занадто сильного зволоження та витікання клею в місцях де з’єднуються шпалери.
Покриття для підлоги
Різновиди статей
Тепер трохи про підлогове покриття – також важливий пункт під час ремонту. Існує безліч різновидів покриттів для підлоги, найпопулярніші: лінолеум, наливна підлога, паркет, вовняний настил, плитка з кахлю, керамогранітне підлогове покриття, пробкова підлога, кварц-вінілова плитка і так само досить відомий паркет з кварц-вінілу.
І зовсім небагато інформації про кожен із видів
Лінолеум – це спеціальна тканина насичена незвичайною сумішшю (віску, смоли та лляної олії) для покриття підлог. Наливні підлога, її відмінність від інших видів підлог в його товщині всього 3.5 мм. Для створення наливної підлоги використовується так звані суміші, що самовирівнюються. Ковролін це вид покриття для підлоги, що виділяється своєю м’якістю. Його плюс полягає в тому, що він і м’який, і приємний на дотик і не буде холодним, на відміну від будь-якої з плиток. Кахельна плитка – плита конкретно обпаленої глини, найбільше можуть зустрітися квадратної чи прямокутної форми.